Koučování

Business koučování

Nabízím koučování jednotlivců i týmů. Pomůžu vám najít pracovní cíle a vlastní vizi, najít v sobě novou sílu, překonat krizi i rozhodnout se v novou cestu. Mými klienty jsou nejen manažeři, ale všichni lidé, kteří jsou pro firmu důležití a chtějí do svého rozvoje investovat.

 

Osobní koučování

Zaměřuji se především na práci se ženami. Nemusí to nutně být mámy, jen ženy, které mají chuť na sobě pracovat a rozvíjet se. Sama mám dvě děti a narozením prvního syna se můj život obrátil vzhůru nohama. Začala jsem na svém rozvoji intenzivně pracovat. Našla jsem své poslání a životní hodnoty, zvýšila sebelásku a sebevědomí. Má cesta k sebepoznání stále pokračuje a vím, že mám před sebou ještě hodně práce. Řeknu vám, že je to jízda!

Nabízím spolupráci ženám, které se chtějí posunout a hledají štěstí v životě. Máte-li děti, na koučování je klidně vezměte s sebou. Můžeme se potkat na procházce, v kavárně nebo u vás doma. Koučuji také přes Skype, ale tuto metodu volím až pro druhou či následující schůzku. První setkání je seznamovací a je neplacené. Poznáme se, nezávazně pohovoříme a rozhodneme se, zda chceme spolupracovat.

Frekvence koučování je na dohodě (ideálně 1x za 14 dní). Na ceně se domluvíme dle četnosti a lokality, kde se budeme scházet.